• Podnikateľská činnosť - Poskytovanie ubytovacích služieb

Spojená škola internátna Partizánska 52 Svidník môže v súlade s platnou legislatívou vykonávať podnikateľskú činnosť v oblasti ubytovacích služieb.

Ubytovacie služby sú poskytované v priestoroch internátu školy. Z organizačných dôvodov je uprednostňované skupinové ubytovanie v čase útlmu výchovnej činnosti internátu a v období školských prázdnin. V prípade väčších skupinových objednávok, alebo záujmu o ubytovanie na dlhšie obdobie je možná zľava.

• Cenník ubytovacích služieb

2 a 3 posteľové izby so samostatným WC a sprchou: 15,- € / osoba a noc.

3 a 4 posteľové izby so spoločnými WC a kúpelňou na chodbe: 13,- € / osoba a noc.

Na ubytovanie je potrebné sa nahlásiť min. deň vopred v kancelárii hospodára školy, alebo na tel. č. 0905 280 741.